Walcowanie Blach

Oferujemy profesjonalne, dokładne i niedrogie usługi walcowania i zwijania blach, które to są jednymi z podstawowych form obróbki plastycznej metali. Nasz personel wykona wszelkie zlecenia związane z kształtowaniem blach przy użyciu walcarki. Wszystkie oferowane przez nas usługi cechują się wysoką precyzją i dokładnością.

Co oferujemy?

Oferujemy Państwu gotowe produkty wykonane przez nas w najwyższej jakości. Są to przede wszystkim:

  • rury
  • stożki
  • trójniki
  • kolan
  • a także wszelkie inne elementy cylindryczne

Nasza walcarka pozwala na zwinięcie rury od fi 60 mm do ponad fi 1000 mm. Posiadamy także walce do rur oraz profili.

Jeżeli są Państwo zainteresowani specjalną formą walcowania blachy - prosimy o kontakt.

Co jeszcze oferujemy?

Zbiorniki metalowe

Zbiorniki metalowe wykorzystywane są przez różne gałęzie przemysłu. W naszej ofercie znajdą Państwo obiekty o odmiennych kształtach i wielkościach, służące do przechowywania różnego rodzaju substancji - od wody pitnej po szkodliwe odpady.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zasobników wykonywanych ze stali czarnej, nierdzewnej, ocynkowanej, kwasoodpornej bądź też aluminium.

Konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe są bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem, które cechuje się szybszym czasem realizacji oraz zdecydowanie niższą cenę, niż w przypadku tradycyjnych obiektów budowlanych. W ten sposób możemy wykonać zarówno magazyny i hale przemysłowe, jak również myjnie samochodowe oraz pawilony. Wszelkie konstrukcje wykonujemy ze stali czarnej, nierdzewnej, ocynkowanej lub z aluminium.

Systemy wentylacji

Systemy wentylacji mają na celu oczyszczenie hal produkcyjnych ze wszelkiego rodzaju szkodliwych zanieczyszczeń. Ich stosowanie nastawione jest przede wszystkim na ochronę zdrowia pracowników, jednak ma również ogromny wpływ na zabezpieczenie samych maszyn przed niszczeniem.

Oferujemy profesjonalne systemy wentylacyjne wykonane z grubej blachy (aluminium, stal nierdzewna, stal ocynkowana), które znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Ostatnie realizacje