Systemy Wentylacji

Wentylacja ma na celu oczyszczenie hal produkcyjnych z gazów, pyłów, oparów oraz wszelkich innych zanieczyszczeń powstających w trakcie procesów technologicznych. Tego typu zanieczyszczenia są wyjątkowo niebezpieczne dla zdrowia osób przebywających w ich pobliżu.

Zanieczyszczenia mogą spowodować wybuch lub pożar w zakładzie pracy. Długotrwałe oddziaływanie często skutkuje w problemach zdrowotnych pracowników. W wielu wypadkach toksyczne opary czy pyły destruktywnie wpływają niekorzystanie także i na park maszynowy.

Działając z troską o bezpieczeństwo oraz o zdrowie pracowników zakładów produkcyjnych, oferujemy rozbudowane usługi wentylacyjne. Wszystkie nasze instalacje wykonywane są zgodnie z obecnie funkcjonującymi normami środowiskowymi. Choć w ofercie naszej firmy znajdują się rozwiązania mniejsze, naszym głównym atutem jest produkcja dużych elementów konstrukcyjnych wykonanych z blachy charakteryzującej się większą grubością. Dzięki temu gwarantujemy zakładom produkcyjnym profesjonalnie wykonaną wentylację przemysłową.

Występujące w halach produkcyjnych zanieczyszczenia mają różnorodne charaktery. Odpowiednia wentylacja powinna być odporna zarówno na nadmiar ciepła i wilgoci, jak i na same toksyczne zanieczyszczenia. Nasi fachowcy oferują wentylację odpowiadającą zapotrzebowaniom danej branży produkcyjnej, w szczególności uwzględniając:

  • przemysł lekki
  • przemysł papierniczy
  • przemysł elektromaszynowy
  • przemysł chemiczny
  • przemysł spożywczy
  • oraz pozostałe gałęzie przemysłu

Solidność, trwałość i gwarancja

Oferujemy trwałe, solidne, gwarantujące długoletnią i bezawaryjną eksploatację systemy wentylacyjne. Wykonujemy:

  • kanały wentylacyjne z aluminium
  • kanały wentylacyjne ze stali ocynkowanej
  • kanały wentylacyjne ze stali nierdzewnej

Co jeszcze oferujemy?

Zbiorniki metalowe

Zbiorniki metalowe wykorzystywane są przez różne gałęzie przemysłu. W naszej ofercie znajdą Państwo obiekty o odmiennych kształtach i wielkościach, służące do przechowywania różnego rodzaju substancji - od wody pitnej po szkodliwe odpady.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zasobników wykonywanych ze stali czarnej, nierdzewnej, ocynkowanej, kwasoodpornej bądź też aluminium.

Konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe są bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem, które cechuje się szybszym czasem realizacji oraz zdecydowanie niższą cenę, niż w przypadku tradycyjnych obiektów budowlanych. W ten sposób możemy wykonać zarówno magazyny i hale przemysłowe, jak również myjnie samochodowe oraz pawilony. Wszelkie konstrukcje wykonujemy ze stali czarnej, nierdzewnej, ocynkowanej lub z aluminium.

Obsługa obiektów przemysłowych

Oferujemy profesjonalną, kompleksową obsługę obiektów przemysłowych. Nasza działalność obejmuje zarówno spawanie zepsutych części, jak i pełną renowację uszkodzonego obiektu. Dokonujemy adaptacji konstrukcji stalowych zgodnie z życzeniem i wizją klienta. Nasze realizacje cechują się wysoką estetyką oraz wieloletnią trwałością. Zapraszamy do korzystania z naszych usług, które zawsze potrafimy dopasować do Państwa indywidualnych wymagań.

Ostatnie realizacje