Rurociągi

Na zamówienie klienta dokonujemy także projekty gotowych do montażu prefabrykatów rurtociągowych. Rurociągi takie stosowane są w stacjach uzdatniania wody, przepompowniach, przy wykopie stusni oraz w oczyszczalniach ścieków.

Dzięki doświadczeniu, jakie udało nam się zdobyć przez ponad dwadzieścia lat w branży hutniczej, wiemy, że wazne jest aby stale czuwać nad jakością i innowacyjnością produktów. W ostatnich latach oferta firmy poszerzyła się o konstrukcje rurociągów, w ktorych rury wykonywane są według metody indukcyjnej, na zimno wraz z obrabianiem ich na ciepło.

Specyfikacja naszych rurociągów:

  • produkujemy średnice nominalne w zakresie od DN15 do DN4000
  • ciśnienie nominalne od PN6 do PN40
  • gatunki stali, z jakiej wykonujemy rurociąg to 1.4301, 1.4307, 1.4541, 1.4404, 1.4571, 1.4462, 1.4539 (w tym także stal żaroodporna)
  • rurociągi przez nas wykonywane zabiezpieczamy przed szkodliwą działalnościa krozji – rury są cynkowane ogniowo, forsowane oraz malowane
  • na zamówienie klienta wykonujemy rury ze szwem (EN 10217-7) lub bez szwu (EN 10216-5)

Co jeszcze oferujemy?

Zbiorniki metalowe

Zbiorniki metalowe wykorzystywane są przez różne gałęzie przemysłu. W naszej ofercie znajdą Państwo obiekty o odmiennych kształtach i wielkościach, służące do przechowywania różnego rodzaju substancji - od wody pitnej po szkodliwe odpady.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zasobników wykonywanych ze stali czarnej, nierdzewnej, ocynkowanej, kwasoodpornej bądź też aluminium.

Konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe są bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem, które cechuje się szybszym czasem realizacji oraz zdecydowanie niższą cenę, niż w przypadku tradycyjnych obiektów budowlanych. W ten sposób możemy wykonać zarówno magazyny i hale przemysłowe, jak również myjnie samochodowe oraz pawilony. Wszelkie konstrukcje wykonujemy ze stali czarnej, nierdzewnej, ocynkowanej lub z aluminium.

Systemy wentylacji

Systemy wentylacji mają na celu oczyszczenie hal produkcyjnych ze wszelkiego rodzaju szkodliwych zanieczyszczeń. Ich stosowanie nastawione jest przede wszystkim na ochronę zdrowia pracowników, jednak ma również ogromny wpływ na zabezpieczenie samych maszyn przed niszczeniem.

Oferujemy profesjonalne systemy wentylacyjne wykonane z grubej blachy (aluminium, stal nierdzewna, stal ocynkowana), które znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Ostatnie realizacje