Produkcja wyciągów spalinowych

Na zlecenie klienta zajmujemy się także produkcją części do wyciągów spalinowych, przeznaczonych do współpracy z urządzeniami grzewczymi. Dzięki wyciągom spalinowym możemy kontrolować ciśnienie podłogi na całej długości przewodu kominowego. Niezależnie od tego, gdzie umiejscowimy nasz wyciąg spalinowy, niezależnie od wymiarów czy wysokości komina mamy zawsze możliwość uzyskania optymalnego ciągu. Standardowa instalacja wyciągu spalin ma miejsce na samym wierzchu komina.

Produkujemy najpopularniejsze na rynku roszaje wyciągów kominowych:

  • Wyciąg spalinowy RS dla poziomego ujścia/wylotu spalin
  • Wyciąg spalinowy RSV dla pionowego ujścia/wylotu spalin

Części do wyciągu spalinowego wykonujemy z odlewu aluminiowego. Odlew taki jest odporny na korozję. Ponadto części do wyciągu spalinowego odporne są na temperaturę nawet do 250°C, w tym pracy stałej, nawet przy zapyleniu. Części wytwarzane przez nas mają specjalne uchwyty, przeznaczone pod zawiasy do ich mocowania. Dzięi temu łatwiejsze staje się serwisowanie tych części a także ich oczyszczanie. W konstrukcji wyciągu spalinowego istotne jest, aby chroniony był jego silnik. Budowa musi być zatem wykonana z trwałego i solidnego materiału, który skutecznie izolował będzie spaliny. Przewód przyłącza zabezpieczony jest żaroodporną powłoką, wykonaną z silikonu oraz peszlem ochronnym z metalu.

Co jeszcze oferujemy?

Zbiorniki metalowe

Zbiorniki metalowe wykorzystywane są przez różne gałęzie przemysłu. W naszej ofercie znajdą Państwo obiekty o odmiennych kształtach i wielkościach, służące do przechowywania różnego rodzaju substancji - od wody pitnej po szkodliwe odpady.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zasobników wykonywanych ze stali czarnej, nierdzewnej, ocynkowanej, kwasoodpornej bądź też aluminium.

Konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe są bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem, które cechuje się szybszym czasem realizacji oraz zdecydowanie niższą cenę, niż w przypadku tradycyjnych obiektów budowlanych. W ten sposób możemy wykonać zarówno magazyny i hale przemysłowe, jak również myjnie samochodowe oraz pawilony. Wszelkie konstrukcje wykonujemy ze stali czarnej, nierdzewnej, ocynkowanej lub z aluminium.

Systemy wentylacji

Systemy wentylacji mają na celu oczyszczenie hal produkcyjnych ze wszelkiego rodzaju szkodliwych zanieczyszczeń. Ich stosowanie nastawione jest przede wszystkim na ochronę zdrowia pracowników, jednak ma również ogromny wpływ na zabezpieczenie samych maszyn przed niszczeniem.

Oferujemy profesjonalne systemy wentylacyjne wykonane z grubej blachy (aluminium, stal nierdzewna, stal ocynkowana), które znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Ostatnie realizacje