Produkcja wiat i zadaszeń

Zajmujemy się także wykonywaniem całych wiat oraz zadaszeń, lub wyrobem i sprzedażą części do nich. Jesteśmy firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem, szczególną uwagę zwracamy zatem na jakość oferowanych produktów oraz na ich estetykę. Staramy się, aby nasze produkty były na miarę naszych czasów, XXI wieku.

Oferta produkowanych przez nas wiat jest naprawdę szeroka. Proponujemy Państwu gotowe produkty o najróżniejszych ksztaltach oraz wymiarach, wykonywane także na zlecenie klienta. Oferta firmy Warel to propozycja zarówno dla klienta indywidualnego, jak i firm i instytucji publicznych.

Zaletami naszej firmy są:

  • spawanie przez profesjonalistów, posiadających kwalifikacje
  • fachowy montaż
  • dowóz na miejsce wykoniania instalacji
  • kompleksowa obłsuga

Co jeszcze oferujemy?

Zbiorniki metalowe

Zbiorniki metalowe wykorzystywane są przez różne gałęzie przemysłu. W naszej ofercie znajdą Państwo obiekty o odmiennych kształtach i wielkościach, służące do przechowywania różnego rodzaju substancji - od wody pitnej po szkodliwe odpady.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zasobników wykonywanych ze stali czarnej, nierdzewnej, ocynkowanej, kwasoodpornej bądź też aluminium.

Konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe są bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem, które cechuje się szybszym czasem realizacji oraz zdecydowanie niższą cenę, niż w przypadku tradycyjnych obiektów budowlanych. W ten sposób możemy wykonać zarówno magazyny i hale przemysłowe, jak również myjnie samochodowe oraz pawilony. Wszelkie konstrukcje wykonujemy ze stali czarnej, nierdzewnej, ocynkowanej lub z aluminium.

Systemy wentylacji

Systemy wentylacji mają na celu oczyszczenie hal produkcyjnych ze wszelkiego rodzaju szkodliwych zanieczyszczeń. Ich stosowanie nastawione jest przede wszystkim na ochronę zdrowia pracowników, jednak ma również ogromny wpływ na zabezpieczenie samych maszyn przed niszczeniem.

Oferujemy profesjonalne systemy wentylacyjne wykonane z grubej blachy (aluminium, stal nierdzewna, stal ocynkowana), które znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Ostatnie realizacje