Produkcja rur

Firma Warel jest od wielu lat producentem profili oraz rur, którego jakość usług oraz wyrobów docenili klienci w Polsce oraz na świecie. Nasze produkty trafiły również na rynek europejski i azjatycki. Posiadamy wieloletnią tradycję i doświadczenie w produkcji rur, a jednocześnie cały czas modernizujemy nasze zaplecze i maszyny, dzięki czemu otrzymujecie Państwo pordukt najwyższej jakości. Wykonujemy produkty na miarę potrzeb naszego klienta. Dzięki nowoczesnemu zapleczu jesteśmy w stanie wykonać rury czy profile o niemal dowolnym rozmiarze.

Rury

Produkowane przez nas rury są gięte na zimno. Materiałem jest aluminium, stal nierdzewna, ocynk lub zwykła stal, np. S235. Nasza oferta obejmuje także wykonywanie:

  • stożków symetrycznych oraz asymetrycznych
  • kolan segmentowych
  • przejść - koło/prostokąt
  • odsadzek
  • trójników
  • Wykonywane przez nas elementy mogą znaleźć zastosowanie w drobnych wentylacjach, a także w systemach przemysłowych.

Potrzebujesz nietypową kształtkę? Sprawdź nas! Nasza firma realizuje najtrudniejsze indywidualne zlecenia.

Co jeszcze oferujemy?

Zbiorniki metalowe

Zbiorniki metalowe wykorzystywane są przez różne gałęzie przemysłu. W naszej ofercie znajdą Państwo obiekty o odmiennych kształtach i wielkościach, służące do przechowywania różnego rodzaju substancji - od wody pitnej po szkodliwe odpady.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zasobników wykonywanych ze stali czarnej, nierdzewnej, ocynkowanej, kwasoodpornej bądź też aluminium.

Konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe są bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem, które cechuje się szybszym czasem realizacji oraz zdecydowanie niższą cenę, niż w przypadku tradycyjnych obiektów budowlanych. W ten sposób możemy wykonać zarówno magazyny i hale przemysłowe, jak również myjnie samochodowe oraz pawilony. Wszelkie konstrukcje wykonujemy ze stali czarnej, nierdzewnej, ocynkowanej lub z aluminium.

Systemy wentylacji

Systemy wentylacji mają na celu oczyszczenie hal produkcyjnych ze wszelkiego rodzaju szkodliwych zanieczyszczeń. Ich stosowanie nastawione jest przede wszystkim na ochronę zdrowia pracowników, jednak ma również ogromny wpływ na zabezpieczenie samych maszyn przed niszczeniem.

Oferujemy profesjonalne systemy wentylacyjne wykonane z grubej blachy (aluminium, stal nierdzewna, stal ocynkowana), które znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Ostatnie realizacje