Obsługa Obiektów Przemysłowych

Obiekty przemysłowe wymagają technicznej obsługi. Często naprawa ogranicza się zaledwie do jednej części, jednak zdarza się, że cała konstrukcja wymaga solidnie przeprowadzanej renowacji. Dlatego też, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, nasza firma oferuje kompleksową obsługę budynków przemysłowych i handlowych.

Proponujemy szereg czynności związanych ze spawaniem części, a także czyszczeniem, renowacją i malowaniem obiektów. Nasi pracownicy dokonują mechanicznej naprawy uszkodzonych elementów. We wszystkich sytuacjach nasze usługi cechują się wysokim stopniem profesjonalizmu oraz troską o bezpieczeństwo. Zawsze dążymy do jak największego zadowolenia klienta.

Zajmujemy się obsługą techniczną i konserwacją:

  • systemów wentylacyjnych
  • zbiorników stalowych
  • i wszelkich innych konstrukcji stalowych

Oferujemy pomoc w zakresie doboru niezbędnych materiałów i elementów. Dokonujemy także ich produkcji, zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem i zastosowaniem w odniesieniu do konkretnego obiektu.

Oprócz czynności naprawczych, proponujemy rozbudowę konstrukcji według propozycji klienta na podstawie dostarczonego rysunku technicznego. Zajmujemy się również realizacją zamówień specjalnych, wykonywanych na indywidualne zamówienie.

Nasz klient jest zadowolony, ponieważ otrzymuje kompleksową obsługę od momentu wyprodukowania konkretnego elementu po profesjonalne wsparcie w trakcie użytkowania konstrukcji. Każdy z projektów traktujemy z równym zaangażowaniem, a nasz personel posiada odpowiednie przeszkolenie i solidnie wykonuje zlecone usługi.

Zapraszamy do współpracy, gdyż z nami otrzymają Państwo nie tylko wykonany projekt, ale również stabilną obsługę obiektu.

Co jeszcze oferujemy?

Zbiorniki metalowe

Zbiorniki metalowe wykorzystywane są przez różne gałęzie przemysłu. W naszej ofercie znajdą Państwo obiekty o odmiennych kształtach i wielkościach, służące do przechowywania różnego rodzaju substancji - od wody pitnej po szkodliwe odpady.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zasobników wykonywanych ze stali czarnej, nierdzewnej, ocynkowanej, kwasoodpornej bądź też aluminium.

Konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe są bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem, które cechuje się szybszym czasem realizacji oraz zdecydowanie niższą cenę, niż w przypadku tradycyjnych obiektów budowlanych. W ten sposób możemy wykonać zarówno magazyny i hale przemysłowe, jak również myjnie samochodowe oraz pawilony. Wszelkie konstrukcje wykonujemy ze stali czarnej, nierdzewnej, ocynkowanej lub z aluminium.

Systemy wentylacji

Systemy wentylacji mają na celu oczyszczenie hal produkcyjnych ze wszelkiego rodzaju szkodliwych zanieczyszczeń. Ich stosowanie nastawione jest przede wszystkim na ochronę zdrowia pracowników, jednak ma również ogromny wpływ na zabezpieczenie samych maszyn przed niszczeniem.

Oferujemy profesjonalne systemy wentylacyjne wykonane z grubej blachy (aluminium, stal nierdzewna, stal ocynkowana), które znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Ostatnie realizacje