Warel Lario Poland

Od ponad dwudziestu lat specjalizujemy się w działalności produkcyjno-usługowej w branży metalowej. Mamy bardzo rozbudowaną i niejednorodną ofertę, która zawiera w sobie zarówno dystrybucję stali i aluminium jak i produkcję wszelkiego rodzaju produktów wykonanych z tych materiałów. Oferujemy Państwu wszelkiego rodzaju konstrukcje stalowe, kanały wentylacyjne a także zbiorniki metalowe. Swoje produkty wykonujemy ze stali czarnej, nierdzewnej, ocynkowanej lub z aluminium. Naszym atutem jest bardzo szeroka oferta oraz otwarcie na nietypowe zlecenia, w tym na realizacje produktów z blachy o dużej grubości.

Istniejemy na rynku od 1991 r., niezmiennie zaopatrując firmy oraz klientów indywidualnych w solidny produkt o wysokiej jakości. Nasi fachowcy to odpowiednio wyszkolony zespół z długoletnią praktyką. Każdy ze specjalistów posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w spawaniu oraz obróbce artykułów metalowych.

Oferowane produkty spełniają wszelkie wymagania nakładane przez Unię Europejską w tym rozbudowane normy środowiskowe.

Każdego z naszych klientów traktujemy indywidualnie. Wykwalifikowany personel, specjalistyczny park maszynowy oraz dostęp do najlepszej jakości materiałów sprawiają, że na każde Państwa zapotrzebowanie znajdziemy odpowiednie rozwiązanie. Naszym priorytetem jest pełen profesjonalizm oraz zadowolenie każdego klienta.

Co oferujemy?

Zbiorniki metalowe

Zbiorniki metalowe wykorzystywane są przez różne gałęzie przemysłu. W naszej ofercie znajdą Państwo obiekty o odmiennych kształtach i wielkościach, służące do przechowywania różnego rodzaju substancji - od wody pitnej po szkodliwe odpady.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zasobników wykonywanych ze stali czarnej, nierdzewnej, ocynkowanej, kwasoodpornej bądź też aluminium.

Konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe są bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem, które cechuje się szybszym czasem realizacji oraz zdecydowanie niższą cenę, niż w przypadku tradycyjnych obiektów budowlanych. W ten sposób możemy wykonać zarówno magazyny i hale przemysłowe, jak również myjnie samochodowe oraz pawilony. Wszelkie konstrukcje wykonujemy ze stali czarnej, nierdzewnej, ocynkowanej lub z aluminium.

Systemy wentylacji

Systemy wentylacji mają na celu oczyszczenie hal produkcyjnych ze wszelkiego rodzaju szkodliwych zanieczyszczeń. Ich stosowanie nastawione jest przede wszystkim na ochronę zdrowia pracowników, jednak ma również ogromny wpływ na zabezpieczenie samych maszyn przed niszczeniem.

Oferujemy profesjonalne systemy wentylacyjne wykonane z grubej blachy (aluminium, stal nierdzewna, stal ocynkowana), które znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Obsługa obiektów przemysłowych

Oferujemy profesjonalną, kompleksową obsługę obiektów przemysłowych. Nasza działalność obejmuje zarówno spawanie zepsutych części, jak i pełną renowację uszkodzonego obiektu. Dokonujemy adaptacji konstrukcji stalowych zgodnie z życzeniem i wizją klienta. Nasze realizacje cechują się wysoką estetyką oraz wieloletnią trwałością. Zapraszamy do korzystania z naszych usług, które zawsze potrafimy dopasować do Państwa indywidualnych wymagań.

Ostatnie realizacje