Konstrukcje Stalowe

Konstrukcje stalowe to rozwiązanie zdecydowanie bardziej wygodne od tradycyjnych budynków. Decydując się na taką formę budowli, mamy pewność, że zostanie ona zrealizowana zdecydowanie szybciej i przy użyciu mniejszych kosztów niż konstrukcje żelbetowe. Jest to także rozwiązanie dużo bardziej opłacalne przy ewentualnym demontażu.

W dotychczasowej działalności firmy mieliśmy styczność z bardzo różnymi zleceniami. Oferujemy wykonanie zarówno tych mniejszych konstrukcji, takich jak np. myjnie samochodowe, jak i zdecydowanie większych hal produkcyjnych. Realizowane projekty to m.in.:

 • hale stalowe
 • magazyny
 • zadaszenia
 • garaże
 • pawilony
 • balustrady
 • wszelkie nietypowe, indywidualnie dostosowywane konstrukcje

Konstrukcje stalowe- oferta

Oferujemy Państwu szeroką gamę konstrukcji budowlanych oraz produkcyjnych wykonywanych ze stali. Produkcja konstrukcji stalowych Śląsk - Częstochowa Wykonamy każde zlecenie na podstawie projektu zaproponowanego przez zleceniodawcę. W naszej ofercie znajdują się:

 • konstrukcje ze stali czarnej
 • konstrukcje ze stali nierdzewnej
 • konstrukcje ze stali ocynkowanej
 • konstrukcje aluminiowe

Konstrukcja stalowa na zamówienie

Konstrukcje wykonane ze stali cieszą się zainteresowaniem w wielu różnych branżach. Dostarczamy obiektów zarówno o charakterze handlowym, przemysłowym i rolniczym, ale również sportowym.

Każda z naszych realizacji jest jak najbardziej dostosowywana do potrzeb klienta. Obiekty wykonane przez naszych specjalistów charakteryzują się estetycznym wyglądem, niską ceną, szybkim czasem realizacji oraz wysokim poziomem bezpieczeństwa. Spełniamy wszystkie wymogi stawiane przez inwestorów.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta wszystkich tych, którzy potrzebują solidnie wykonanej konstrukcji stalowej. Nasi fachowcy z pewnością wybiorą jak najbardziej optymalne rozwiązanie, które zadowoli każdego zleceniodawcę.

Co jeszcze oferujemy?

Zbiorniki metalowe

Zbiorniki metalowe wykorzystywane są przez różne gałęzie przemysłu. W naszej ofercie znajdą Państwo obiekty o odmiennych kształtach i wielkościach, służące do przechowywania różnego rodzaju substancji - od wody pitnej po szkodliwe odpady.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zasobników wykonywanych ze stali czarnej, nierdzewnej, ocynkowanej, kwasoodpornej bądź też aluminium.

Systemy wentylacji

Systemy wentylacji mają na celu oczyszczenie hal produkcyjnych ze wszelkiego rodzaju szkodliwych zanieczyszczeń. Ich stosowanie nastawione jest przede wszystkim na ochronę zdrowia pracowników, jednak ma również ogromny wpływ na zabezpieczenie samych maszyn przed niszczeniem.

Oferujemy profesjonalne systemy wentylacyjne wykonane z grubej blachy (aluminium, stal nierdzewna, stal ocynkowana), które znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Obsługa obiektów przemysłowych

Oferujemy profesjonalną, kompleksową obsługę obiektów przemysłowych. Nasza działalność obejmuje zarówno spawanie zepsutych części, jak i pełną renowację uszkodzonego obiektu. Dokonujemy adaptacji konstrukcji stalowych zgodnie z życzeniem i wizją klienta. Nasze realizacje cechują się wysoką estetyką oraz wieloletnią trwałością. Zapraszamy do korzystania z naszych usług, które zawsze potrafimy dopasować do Państwa indywidualnych wymagań.

Ostatnie realizacje