Cięcie laserem

Firma Warel na życzenie klienta dokonuje także laserowego wycinania blachy. Do tego celu używamy najnowocześniejszych maszyn, takich jak przecinarka plazmowa, do pracy której używany jest prąd stały z biegunowością ujemną (ujemny na elektrodzie). Przecinarki plazmwe charakteryzują się stosunkowo małymi gabarytami, umożliwiają regulację natężenia prądu.

Na życzenie klienta wycinamy dowolny kształt, nawet najbardziej nietypowy. Osiągnięcie dowolnego kształtu możliwe jest dzięki zastosowaniu napięcia o dużej mocy. W przypadku blachy o dużej grubości wycinka postępuje praktycznie z automatu.

Nie ma także mowy o tym, aby wycinane elementy rózniły się od siebie. Każdy kolejny egzemplarz będzie w stu procentach zgodny z pierwowzorem. Nie ma tutaj oczywiście znaczenia, czy klient zażyczy sobie jednorazowy wzór do wycięcia, czy będzie to cała seria.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

  • przecinanie laserowe aluminium o grubości od 0.5 mm do 10 mm)
  • przecinanie laserowe stali nierdzewnej o grubości od 0,5 mm do 12 mm)
  • przecinanie laserowe metali używanych w konstrukcjach stalowych o grubości od 0,5 mm do 25 mm
  • przecinanie laserowe tworzyw plexi o grubości nawet do 25 mm

Co jeszcze oferujemy?

Zbiorniki metalowe

Zbiorniki metalowe wykorzystywane są przez różne gałęzie przemysłu. W naszej ofercie znajdą Państwo obiekty o odmiennych kształtach i wielkościach, służące do przechowywania różnego rodzaju substancji - od wody pitnej po szkodliwe odpady.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zasobników wykonywanych ze stali czarnej, nierdzewnej, ocynkowanej, kwasoodpornej bądź też aluminium.

Konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe są bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem, które cechuje się szybszym czasem realizacji oraz zdecydowanie niższą cenę, niż w przypadku tradycyjnych obiektów budowlanych. W ten sposób możemy wykonać zarówno magazyny i hale przemysłowe, jak również myjnie samochodowe oraz pawilony. Wszelkie konstrukcje wykonujemy ze stali czarnej, nierdzewnej, ocynkowanej lub z aluminium.

Systemy wentylacji

Systemy wentylacji mają na celu oczyszczenie hal produkcyjnych ze wszelkiego rodzaju szkodliwych zanieczyszczeń. Ich stosowanie nastawione jest przede wszystkim na ochronę zdrowia pracowników, jednak ma również ogromny wpływ na zabezpieczenie samych maszyn przed niszczeniem.

Oferujemy profesjonalne systemy wentylacyjne wykonane z grubej blachy (aluminium, stal nierdzewna, stal ocynkowana), które znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Ostatnie realizacje