Cięcie i Gięcie Blach

Profesjonalne usługi związane z obróbką artykułów metalowych to nie tylko spawanie, ale także cięcie i gięcie blachy.

Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie cięcia blachy gilotyną. Jest to jedna z najważniejszych form krojenia elementów stalowych. Metoda taka cechuje się dokładnością wykonywanych cięć, a także niską ceną.

Oprócz tego posiadamy maszyny niezbędne do wykonywania cięć Cięcie i gięcieplazmą, palnikiem a także piłą taśmową, zależnie od rodzaju elementów stalowych. Nasz rozbudowany park maszynowy oraz specjalistyczna załoga umożliwiają projektowanie i wykonywanie profili, kształtowników zimnogiętych w dowolnych wymiarach o maksymalnej długości 2500 mm, takich jak: kątowniki, ceowniki, zetowniki i inne.

Co jeszcze oferujemy?

Zbiorniki metalowe

Zbiorniki metalowe wykorzystywane są przez różne gałęzie przemysłu. W naszej ofercie znajdą Państwo obiekty o odmiennych kształtach i wielkościach, służące do przechowywania różnego rodzaju substancji - od wody pitnej po szkodliwe odpady.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zasobników wykonywanych ze stali czarnej, nierdzewnej, ocynkowanej, kwasoodpornej bądź też aluminium.

Konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe są bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem, które cechuje się szybszym czasem realizacji oraz zdecydowanie niższą cenę, niż w przypadku tradycyjnych obiektów budowlanych. W ten sposób możemy wykonać zarówno magazyny i hale przemysłowe, jak również myjnie samochodowe oraz pawilony. Wszelkie konstrukcje wykonujemy ze stali czarnej, nierdzewnej, ocynkowanej lub z aluminium.

Systemy wentylacji

Systemy wentylacji mają na celu oczyszczenie hal produkcyjnych ze wszelkiego rodzaju szkodliwych zanieczyszczeń. Ich stosowanie nastawione jest przede wszystkim na ochronę zdrowia pracowników, jednak ma również ogromny wpływ na zabezpieczenie samych maszyn przed niszczeniem.

Oferujemy profesjonalne systemy wentylacyjne wykonane z grubej blachy (aluminium, stal nierdzewna, stal ocynkowana), które znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Ostatnie realizacje